Ku lepszej przyszłości z Theta Healing

Doskonalenie i rozwój umysłu, ciała czy ducha – można przypuszczać, że jest to temat, o którym mówi się całkiem dużo. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że mowa o sprawie, która jest jasna. To samo można też powiedzieć o metodzie Theta Healing. Czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego, o co chodzi?

Czym jest Theta Healing?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że chodzi o połączenie techniki medytacyjnej i filozofii duchowej. Co więcej, chodzi o doskonalenie i rozwój. To wsparcie umysłu, ciała i ducha – czyli jest wszystko to, o czym już wcześniej była mowa. Jeśli chodzi o szczegóły, bez wątpienia można powiedzieć bardzo dużo. Wystarczy wziąć pod uwagę, że jest to transformacja życia. Stan Theta to stan, który można określić bardzo głębokim refleksem, wyciszeniem i poczuciem połączenia z boskością. Stan ten pozwala na synchronizację pracy półkul mózgowych. To szansa na to, aby tworzyć absolutnie wszystko i błyskawicznie zmieniać otaczającą rzeczywistość. Można też spojrzeć na realia z zupełnie innej perspektywy. Należy przez to rozumieć:

  • pobudzenie wyobraźni,
  • rozwijanie intuicji,
  • rozwój zdolności pozazmysłowych.

Być może to wszystko brzmi nieprawdopodobnie, ale nie należy się tym sugerować. Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie czy jasnowidzenie to nie jest wymysł – to prawda.

Sprzeczność z religią?

Być może są osoby, które widzą w tym wszystkim sprzeczność z religią. Jeżeli tak jest, warto wiedzieć, że Theta Healing nie wiąże się z żadną religią. Można wręcz powiedzieć, że widoczna jest akceptacja każdej religii. Wyznawana jest zasada, że takie podejście to najlepsza droga do tego, aby zbliżyć się do stwórcy. Osoby zainteresowane działaniem muszą mieć świadomość tego, że głównie chodzi o oczyszczenie świadomości i podświadomości. Celem jest pozbycie się ograniczających przekonań czy swego rodzaju ścieżki blokad. Wszelkie działania prowadzą do tego, aby móc żyć z pozytywnymi myślami.

Niektórzy mogą też dodać, że działania mają na celu głęboki rozwój wartości. Transformacja życia to także próba zmiany otaczającego nas świata.

Theta Healing to nowość?

Być może wiele osób myśli sobie teraz, że mowa o czymś nowym, wcześniej nieznanym. Takie stawianie sprawy nie jest jednak zgodne z rzeczywistością. Technika Theta Healing to światowej sławy metoda uzdrawiania, która powstała blisko 30 lat temu. Za stworzenie tej metody odpowiada Vianna Stibal – w 1995 roku Viannie udało się pozbyć ogromnego guza na nodze. Uzdrowienie sprawiło, że Stibal zwróciła uwagę na emocje i przekonania. Zobaczyła, że jedno i drugie ma ogromny wpływ na nasz rdzeń, naszą genetykę, historię i duszę. Naturalnie to był jednak dopiero początek. Nieodzowne było opracowanie pewnego procesu. Vianna zaczęła pokazywać, że wszyscy jesteśmy iskierkami Boga. Ponadto wszyscy tworzymy własną rzeczywistość i gdzieś w tym jest taki czy inny cel.

Gdyby cały czas pojawiały się jakieś wątpliwości związane z metodą Theta Healing, warto zainteresować się pracą, którą wykonuje Katarzyna Szafranek. Szczegóły na https://transformacjazycia.com/theta-healing/.